Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

Distribuiţi | 

Ao haru ride.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale-chan

Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 17
Localizare : Konoha.

MesajSubiect: Ao haru ride.   Vin Ian 01, 2016 1:46 am

Ao Haru Ride este despre Futaba, o fată care a fost îndrăgostită de un băiat pe nume Kō Tanaka în şcoala generală. Din cauza unei neînțelegeri, relatia lor de prietenie se sfârşeşte atunci când el se mută în altă şcoală, pe timpul vacanței de vară. În liceu viața ei este răscolită din nou când îl reîntâlneşte pe  Kō, acum sub numele de Kō Mabuchi.

Mi s-a părut şi încă mi se pare că anime-ul îmi descrie perfect viața. Rămâne un anime ,, de suflet" pe care o să-l revăd şi anul ăsta şi vi-l recomand, dacă nu l-ați văzut şi voi.
* se duce în colțul camerei şi începe să plângă*
Asta a fost recomandarea mea :3

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ao haru ride.   Vin Ian 01, 2016 2:00 am

Oh , Ao Haru Ride ! Un anime care , fara multa originalitate a reusit sa ma surprinda placut , creatorul a avut multe idei bune . Spre surprinderea mea , nu m-a plictisit . L-am terminat de pe cand era On-Going si pot spune ca este un anime bun de vizionat ! Personajele sunt interesante , apar si momente clasice ca inca o fata care sa-i tina competitie personajului principal , lucru folosit pentru a intretine atentia vizionatorului , presupun ca este normal .
Este un anime bun , poate chiar am zambit la el .
Sus In jos

Ao haru ride.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: Dragoste-
Mergi direct la: