Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

Distribuiti | 

Torikooooo ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
eKoko

Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 14
Localizare : blue planet

MesajSubiect: Torikooooo ♥    Sam Ian 02, 2016 8:51 pm

Credeți că sunteți singurii care vă gândiți la budincă de curcubeu și lapte de unicorn?Vă înșelați căci Toriko intră în acțiune .

-ATENȚIE-
NU vă uitați la acest anime dacă vă e foame,vă e lene să vă deplasați până la frigider sau când gătiți mai că dați foc la casă

Să începem:
Într-o lume unde gustul și forma mâncării îs extrem de importante se află Toriko  - un ” vânător ” al mâncării prețioase,scumpă,greu de găsit- . Toriko e un om cu puteri/abilități care nu le găsești peste tot -mai inumane- Dar acele abilități îl ajută să prindă cele mai feroce,rare și gustoase animale pentru a-și completa cina din meniul său suprem/special.Ajutorul lui curent îi Komatsu:o persoană lașă și timidă care a fost inspirată de voința/puterea/gândirea lui Toriko iar acu îl însoțește în toate călătoriile sale.

Părerea mea: unul dintre anime-urile pe lista ”you must see” . Grafica îi faină -deși ,cred se putea și mai bine- ,povestea interesantă -țin să menționez că au lupte epice rău,momente în care feeling-urile tale îs zdrobite și momente cu tensiune ridicată-.Uneori mi se pare că povestea merge prea repde dar în rest e fain . Și îmi place că povestea nu e bazată doar pe personajul principal . Când aveți mâncare și timp liber îi cel mai bun anime de vizionat . Poftă bună și vizionare plăcută!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Torikooooo ♥
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Anime Zone :: Recomandări episoade / anime-
Mergi direct la: